Zdobycie pracy w znanej agencji reklamowej

Wszyscy mi mówili, że po studiach ciężko będzie mi od razu dostać pracę w zawodzie, ale ja się nie zniechęcałem. Miałem ogromny talent i wiedziałem, że znajdzie się jakiś pracodawca, który mnie doceni. Zamierzałem pracować w reklamie i odnosić same sukcesy. Taki właśnie był mój plan na życie, który koniecznie musiałem zrealizować. Nie było innej opcji.

Praca dla najlepszej agencji reklamowej w Gdańsku

agencja reklamowa gdańskMieszkałem w Gdańsku, gdzie było dużo możliwości zawodowych dla takich ludzi jak ja. Ja jednak mierzyłem dużo wyżej i chciałem pracować dla jednej z najlepszych firm w kraju. Ze wszystkim byłem na bieżąco, ponieważ jeszcze na studiach się interesowałem sytuacją na rynku pracy i dlatego zainteresowała mnie agencja reklamowa Gdańsk miał wiele takich firm, jednak ta konkretna wzbudziła moje zainteresowania. Wiedziałem, że ludzie z tej agencji reklamowej obsługiwali klientów z całego kraju i byli to poważni i znani klienci. Miałem rzecz jasna świadomość, że bez doświadczenia nie dostanę od razu jakichś dużych obowiązków, ponieważ od czegoś trzeba było zacząć. Musiałem napisać porządny życiorys, aby zainteresować swoją osobą właściciela tej agencji reklamowej. Kreatywność była moją mocną stroną i postanowiłem ją wykorzystać. Praca dla tej agencji reklamowej stała się moim marzeniem, które musiałem zrealizować. Nad stworzeniem odpowiedniego życiorysu sporo pracowałem, ale musiał on być najlepszy, w końcu starałem się o pracę w agencji reklamowej. Na odpowiedź czekałem zniecierpliwiony, ponieważ było to dla mnie bardzo ważne. Po trzech dniach zadzwonił do mnie pracownik tej agencji reklamowej, który zaprosił mnie na rozmowę. Dla mnie to już był ogromny sukces. Na rozmowie pokazałem na co mnie stać i dostałem tę pracę! Byłem dumny, ponieważ mogłem pracować dla najlepszej agencji reklamowej w mieście. Zamierzałem dać z siebie wszystko i się wykazać.

Początkowo miałem drobne zajęcia i pomagałem innym pracownikom. Szybko jednak zostałem doceniony, ponieważ pokazałem na co mnie stać. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem i szef stwierdził, że coś czuje, że zrobię ogromną karierę. Taki był właśnie mój zamiar. Po trzech miesiącach dostałem do obsługi dużego klienta, który był zachwycony współpracą ze mną, bo miałem świetne pomysły.