Wprowadzenie nowoczesnych lamp do oferty sprzedażowej

Mój mąż prowadził działalność od dwunastu lat i byłam dumna z tego, jak dobrze sobie radził. Ja nie pracowałam, ponieważ zajmowałam się wychowywaniem dzieci. Z czasem jednak potrzebowałam zajęcia dla siebie, bo siedzenie w domu zaczęło mnie nudzić. Mąż zatrudnił mnie w swojej firmie.

Sprzedaż nowoczesnych lamp cenionej marki 

lampy italuxMąż współpracował również z firmami zagranicznymi a ja doskonale posługiwałam się językiem angielskim i dzięki temu mogłam podjąć u niego zatrudnienie. Mąż sprowadzał od producentów oświetlenie różnego rodzaju, które sprzedawał ludziom prowadzącym sklepy. Dobrze na tym zarabiał i zawsze mieliśmy mnóstwo pieniędzy. Kiedy zatrudniłam się u męża, to miałam sama dokonać zamówienia. Zainteresowały mnie lampy Italux, które znalazłam w ofercie jednego z męża dostawców. W ofercie sprzedażowej mąż tych lamp nigdy wcześniej nie posiadał i doszłam do wniosku, że muszę je zamówić. Były nowoczesne i występowały w wielu różnych wariantach. Mąż zamawiał duże ilości lamp, gdyż sprzedawał je hurtowo i mi również kazał zamówić około tysiąca sztuk. Samodzielnie podjęłam decyzję o zakupie tych lamp i jak już wszystko załatwiłam, to poinformowałam o tym męża. Znał dostawcę i słyszał ostatnio o tych nowoczesnych lampach, więc ucieszył się, że właśnie je zdecydowałam się zamówić. Miał już nawet kilku klientów chętnych na ich zakup, bo marka lamp była znana i ceniona. Nowoczesne lampy ostatnio były wszędzie w sklepach i mąż wiedział, że wszystkie sprzeda.

U męża w firmie radziłam sobie doskonale, o czym często mąż mi mówił. Cieszył się, że mu pomagałam, ponieważ dzięki temu interes szedł o wiele lepiej. Zajmowałam się również księgowością i rozliczałam wszystkie faktury a sporo ich było w każdym miesiącu. Lubiłam tę pracę.