Stłuczenie dużej filiżanki

Byliśmy ostatnio u jego rodziców na obiedzie. Po posiłku teściowa zaproponowała nam kawę. Chętnie się zgodziliśmy. Lubimy z nimi posiedzieć i poplotkować. Niestety niechcący mąż stłukł filiżankę z rodzinnej zastawy, na co teściowa bardzo się zezłościła. Postanowiliśmy, że jej odkupimy, widzieliśmy taka samą w sklepie.

Odkupienie filiżanki ze spodkiem

duża filiżanka ze spodkiemByło nam bardzo przykro z tego powodu, ze mąż uszkodził filiżankę, ale już nic nie można było z nią zrobić. Pojechaliśmy następnego dnia do sklepu. Szukaliśmy takiej samej filiżanki. Ciężko było ją znaleźć. Odwiedziliśmy kilka dyskontów i nic nie znaleźliśmy. Powiedziałam mężowi, żebyśmy poszukali takiej w Internecie, tam można wszystko kupić. Zależało nam, by to była duża filiżanka ze spodkiem. Przeszukaliśmy kilka aukcji. Na szczęście udało nam się w końcu znaleźć tą odpowiednią. Była ona bardzo droga, ale cóż mogliśmy zrobić. Teściowa była zła, a my obiecaliśmy jej, że ją odkupimy. Szybko zamówiliśmy ją, żeby nikt nas wcześniej nie uprzedził. Dwa dni później przywiózł ja kurier. Na szczęście była dobrze opakowana, więc podczas transportu nic jej się nie stało. Następnego dnia pojechaliśmy w odwiedziny do rodziców, by oddać im filiżankę. Teściowej złość już przeszła, tym bardziej, że zauważyła, że odkupiliśmy niemal identyczną filiżankę, ze spodkiem. My też byliśmy zadowoleni, że jakoś udało się rozwiązać tę nietypową sprawę.

Teściowa zawsze była srogo nastawiona, na jakiekolwiek wyczyny mojego męża, nie było inaczej tym razem. Na szczęście nie żywi już urazy, a mąż od teraz ostrożniej korzysta z jej naczyń. Jest bardzo nieogarnięty, może to dlatego stłukł tę filiżankę. Musi już uważać na te filiżanki, ponieważ bardzo ciężko je znaleźć w sklepach, by je następnym razem odkupić.