Potrzebowałem kolejnej bramy garażowej

Kilka miesięcy temu moja żona zdała państwowy egzamin na prawo jazdy. Od tego czasu ciągle podbiera mi moje auto i nie rzadko zdarzała się sytuacja, gdzie przyjeżdżałem spóźniony na ważne spotkania w klientem, bo ona pojechała sobie na zakupy, nie pytając mnie czy będę potrzebować auta przez najbliższą godzinę. Postanowiłem sprawić jej prezent i kupić drugie auto, tylko dla niej.

Poszukiwania solidnej bramy garażowej

brama garażowa lublinNa aucie się nie skończyło, ponieważ musiałem przy tym przerobić nasz obecny garaż. Postanowiłem, że potrzebna nam dodatkowa brama garażowa Lublin słynie z wysokiej klasy producentów bram garażowych. Zależało mi na podobnym wyglądzie jak obecna brama. Dodatkowo chciałem, aby nowa jak i stara brama działała przy pomocy nowego i starego pilota do bramy i garażu. Przeglądając oferty na rynku szybko znalazłem bramę, która przykuła moją uwagę. Była w bardzo zbliżonym kolorze oraz w idealnie takich samych wymiarach jak obecna już w garażu brama. Dodatkowymi atutami, które przesądziły o tym, że zdecydowałem się ją zamówić był fakt, że współpracowała z modelem mojego pilota, otwierała się i zamykała w zaledwie 10 sekund. Miała wzmocnioną konstrukcję, która pełniła funkcję antywłamaniową oraz izolacyjną, co pozytywnie wpływa na temperaturę w garażu zarówno w zimie jak i w lato. Cena była bardzo przystępna, dlatego też nie zastanawiając się dłużej, złożyłem zamówienie w sklepie.

Po dwóch dniach brama pojawiła się na moim podwórku. Panowie z firmy montażowej od razu zabrali się do pracy. Instalacja bramy garażowej w przygotowanym otworze nie sprawiła im najmniejszych trudności i już po niespełna godzinie wszystko było gotowe do pracy. Kupiona brama garażowa od razu zareagowała na sygnał z mojego pilota i płynnie, niemal w ciszy otworzyła się.