Okrągłe parasole reklamowe na plaży

Latem każdy kto może, wybiera się na plaże, gdzie albo wieje wiatr, albo mocno świeci słońce – dlatego na plaży można zauważyć bardzo dużo parasoli, zwykle okrągłych. Większość z nich spełnia funkcję przeciwsłoneczną, albo chroni przed wiatrem, ale siłą rzeczy przykuwają uwagę ludzi. Plażowicze zwykle leżą w miejscu i rozglądają się dookoła – jeżeli więc na naszym parasolu będzie widniała reklama, zostanie na pewno dostrzeżona przez wiele osób i nie będzie to nas nic kosztować.

Okrągły, plażowy parasol reklamowy – dodatkowa, darmowa reklama

okrągłe parasole reklamoweZamówienie parasoli wraz z zamieszczoną na nim reklamą danej firmy może wydawać się kosztowne. Aczkolwiek ustawienie takiej reklamy z dobrze widocznym miejscu lub chodzenie z nim nic już nie kosztuje. Wydatek jest więc jednorazowy, a parasol posiadający nadruk reklamy będzie służył latami. Dlatego jeśli prowadzimy biznes w miejscowości nadmorskiej, to okrągłe parasole reklamowe powinny być przez nas możliwie szybko zamówione. Osoba która dostrzeże np. nasze logo podczas plażowania na parasolu, a w drodze powrotnej na promenadzie, prawdopodobnie skorzysta szybciej z naszych usług, niż z oferty konkurencji. Możemy zauważyć, iż wielu hotelarzy umieszcza w pokojach hotelowych parawany wraz z nazwą hotelu, klienci podczas korzystania z nich reklamują swój hotel. To samo mogą robić parasole – także się wyróżniają, a ich ustawienie nic nas nie kosztuje. W Polsce wynajem sprzętu plażowego już chyba dawno nie jest prowadzony, dlatego nie będzie konkurencji. Jeżeli posiadamy swój apartament, czy prowadzimy biuro wynajmu apartamentów taka reklama będzie idealna – nasi klienci dla własnej wygody skorzystają z parasola. Najwygodniejszy będzie okrągły parasol, łatwo się go składa i rozkłada, jest też wygodny do ustawienia na każdej powierzchni. 

Podsumowując, warto wykorzystać plażę w okresie letnim jako dodatkową reklamę poprzez zadbanie o umieszczenia na niej okrągłego parasola z reklamą naszej firmy. Samo stworzenie takich parasoli może wydać się kosztowne, ale koszty szybko się zwrócą. Ważne, aby parasole były okrągłe, łatwiej się je transportuje i będzie można ustawić na piasku. Oczywiście, trzeba znaleźć odpowiednie osoby, które będą z parasoli korzystać poprzez trzymanie ich w widocznym miejscu.