Nowe maszty z flagami

Kilka długich lat temu, czyli jakiś już czas temu. Niestety dokładna data nie jest mi teraz znana, aby ją podać musiałabym zaglądnąć do moich papierów firmowych. Jednak jeśli miałabym podać szacunkową datę to myślę, że było to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu – nie jest to jednak pewna. W tym czasie postanowiłam produkować maszty z flagami.

Jak zrobić flagę lub maszty na flagi?

maszt z flagąDlaczego postanowiłam, że założę całkiem nową firmę? Otóż bardzo długo się na tym na samym początku zastanawiałam i na pewno od razu nie wpadłam na to aby produkować taki przedmiot, jak maszt z flagą reklamową. Jak do tego doszłam? Jest to dość długa historia. Zaczęło się jednak od tego, że pewnego dnia dowiedziałam się o tym, że muszę znaleźć sobie całkiem nową prace. Bardzo długo szukałam czegoś nowego zanim dowiedziałam się o tym, że chciałabym produkować całkiem nowe maszty z flagami lub same flagi reklamowe. Przekonałam się, że taka produkcja jest bardzo opłacalne. Co ważne, nie ma dużej konkurencji jeśli chodzi o taki rynek w naszym kraju, a jest bardzo duże zapotrzebowanie na całkiem nowe flagi. Aż szkoda było nie wykorzystać takiej wiedzy, gdy się już o tym dowiedziałam. Dowiedziałam się tego całkiem przypadkowo, kiedy sama chciałam kupić taką flagę z masztem dla siebie. Chodziło tutaj o flagę narodową, którą mogłabym wywieszać w czasie różnych świąt narodowych. Dowiedziałam się, że zakup takie flagi to nie łatwe zadanie w naszym kraju. Dlaczego? Bo zainteresowanie flagami było ogromne i należało czekać w kolejsce.

Sprawdziłam, że na terenie naszego kraju działa tylko dwóch producentów flag z masztami i mają oni bardzo dużo zamówień. Dlatego też okres oczekiwania na całkiem nowe flagi jest bardzo duży. Może on wynosić nawet kilka długich miesięcy.