Nadruki na drużynowych koszulkach

Nasza drużyna rekonstrukcyjna działała już od kilku miesięcy i zaczynała powoli być rozpoznawalna w okolicy. Z większością drużyny miałem bardzo dobre relacje i zaczęliśmy zastanawiać się nad sposobem na pokazanie drużynowej przynależności, kiedy jesteśmy w cywilu – repliki biżuterii niestety były za mało widoczne, do tego wiele innych osób nosiło podobne ozdoby.

Wysokiej jakości nadruk na koszulki

nadruki na koszulkach olsztynJedna z koleżanek rzuciła pomysłem drużynowych koszulek. Takie rozwiązanie naszego problemu od razu się nam spodobało, ale ze względu na czasochłonność nie wchodziło w grę wykonanie na nich ręcznych haftów, dlatego postanowiliśmy, że zostaniemy przy zwykłym nadruku. Przejrzeliśmy oferty kilku sklepów sprzedających koszulki, które dawały możliwość zamówienia własnego wzoru oraz producentów gadżetów reklamowych, którzy zajmowali się też koszulkami. Porównywaliśmy nie tylko ceny, ale też jakość koszulek i samego nadruku, zwłaszcza jego precyzję i odwzorowanie kolorów. Zdecydowaliśmy się na konkretną usługę i nadruk wykonany metodą sitodruku. Wiedzieliśmy, że taki nadruk będzie trwały i szybko się nie uszkodzi. Ze stworzeniem projektu nie było najmniejszego problemu, wykorzystaliśmy ten sam wzór, który używamy na sztandarze i tarczach, wystarczyło tylko dodać napis. Jeśli chodzi o cenę usługi, jaką są nadruki na koszulkach olsztyn, gdzie mieszkamy, miło nas zaskoczył. Koszt pojedynczej koszulki przy zamówieniu kilkunastu sztuk, w różnych krojach i rozmiarach, wynosił po około czterdzieści złotych.

Zapewne gdyby nasze zamówienie było hurtowe, to ceny byłyby znacznie niższe, ale i tak nie mieliśmy na co narzekać. Nasze nowe koszulki wyglądały bardzo dobrze, a sam nadruk był wysokiej jakości. Dzięki nim nasze poczucie przynależności do drużyny wzrosło i byliśmy dumni, że możemy być jej częścią.