Kupiliśmy piękne bramki do zdjęć

Mija tydzień od kiedy jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Od tygodnia jestem w związku małżeńskim z kobietą mojego życia. Przed chwilą otrzymałem maila od fotografa, który robił nam całą sesję zdjęciową przed ślubem oraz film z uroczystości wraz z zabawą na weselu. Zarówno zdjęcia jak i film wyszły wspaniale, postanowiliśmy wraz z żoną wywołać niektóre z nich.

Poszukiwania ramek do zdjęć

ramy do zdjęćChcieliśmy najładniejsze zdjęcie z sesji ślubnej wywołać w dużym formacie i powiesić nad łóżkiem w sypialni. Dodatkowo wybraliśmy kilka ładnych fotografii, które chcieliśmy połączyć w jedną kompozycję i również powiesić na ścianie, tym razem w salonie. Do tego wszystkiego potrzebne były odpowiednie ramy do zdjęć. Chcieliśmy aby podkreślały one wyjątkowość tego dnia oraz emocje nam towarzyszące. Uznaliśmy, że najłatwiej będzie ponownie skontaktować się z fotografem, który robił nam te zdjęcia i zapytać się czy oferują tego typu usługi jak druk wielkoformatowy wraz z doborem ram do tych zdjęć. Pan fotograf szybko odebrał telefon i ku naszemu zadowoleniu odpowiedział twierdząco na nasze pytanie. Czym prędzej udaliśmy się do jego studia fotograficznego, aby ustalić szczegóły oraz wybrać ramy. Tak dużego wyboru w rozmiarach, kolorach i wzorach kompletnie się nie spodziewaliśmy. Wybraliśmy solidne, drewniane ramy, które były niezwykle precyzyjnie wykonane. Były one również pomalowane specjalną farbą do drewna.

Gdy już zamówienie zostało skompletowane do naszych uszu dotarła kolejna wspaniała wiadomość. Okazało się, że Pan fotograf ma specjalną promocję dla małżeństw, które wcześniej zamówiły u niego zrobienie sesji ślubnej. Dzięki czemu cena za ramy do zdjęć była dużo niższa. Byliśmy z tego faktu bardzo zadowoleni. Jeszcze nigdy nie kupiliśmy tak porządnych ram w tak niskiej cenie.