Kabina wyposażona w dodatkowe opcje

Z pewnością każda osoba, która uczęszczała regularnie na saunę zastanawiała się nad przeniesieniem tego do swojego prywatnego domu. Okazuje się, że nie potrzeba do tego specjalnych warunków czy miejsca w ogrodzie. Współcześni producenci zaprojektowali wszystko w taki sposób aby sauna była zwyczajną opcją w prysznicu. Dzięki temu remont łazienki bądź sama wymiana kabiny prysznicowej będzie świetną okazją do jednoczesnego wprowadzenia sauny w naszym domu.

Dodatkowa opcja sauny parowej 

kabina z sauną parowąTaka kabina dodatkowo posiada funkcję hydromasażu. Jest to wygodne, ponieważ po skorzystaniu z sauny mamy od razu możliwość chłodzenia organizmu za pomocą specjalnych biczy wodnych. W ten sposób podnosimy swoją odporność oraz rozluźniamy wszystkie mięśnie. Kabina z sauną parową reguluje temperaturę. Każdy może ją ustawić według swojego uznania. Często jest to możliwość wahająca się od dwudziestu do sześćdziesięciu stopni jak to bywa w miejscach publicznych. Jednocześnie wilgotność powietrza jest podniesiona niemal do stu procent. Gorąca para w tym czasie działa na nasze ciało, a my mamy prawdziwy efekt profesjonalnej sauny we własnym domu. Dodatkowo producenci w takiej kabinie pokusili się o dodatkowe opcje, które ułatwiają czyszczenie. Jest to coraz częściej wprowadzana dezynfekcja ozonowa, która zabija bakterie oraz inne zanieczyszczenia. Obecnie jest najlepszym sposobem do oczyszczania wanien i tego rodzaju brodzików. Pozwala to na szybkie oczyszczanie i efekt jaki osiągniemy tylko po jej stosowaniu. Nie jest porównywalny nawet do regularnego korzystania z silnych detergentów. Taka opcja jest doceniana w przypadku domowych saun parowych. Ważne jest aby po każdej osobie to miejsce było jak najlepiej oczyszczone i przygotowane do obecności innego domownika. Całością sterujemy za pomocą panelu elektronicznego z wyświetlaczem.

To pomaga na szybkie uruchomienie takich opcji, które nas najbardziej interesują. Urządzenie może mieć również wbudowane radio, które pozwala na słuchanie ulubionej muzyki. Jest to już coraz częściej standard, ponieważ wielu klientom spodobała się obecność bezpiecznego odtwarzacza w kabinie prysznicowej. Cena zależy w głównym stopniu od sklepu czy producenta. Czasami możemy liczyć na korzystne rabaty oraz promocje.