Jaki zestaw dla początkującego z akrylożelami?

Czy jesteś początkującą stylistką paznokci? A może wykonujesz je tylko sobie w zaciszu własnego domostwa? Czy szukasz żelu, który zapewni Ci wygodę pracy, szybsze tempo i ograniczenie niechcianego zalewania skórek? Akrylożel to połączenie zalet dwóch dobrze znanych produktów do stylizacji paznokci.

Rodzaje zestawów akrylożelów dla początkującyc

akrylożel - zestaw dla początkującychTwardość i sposób aktywacji akrylu, z wykluczeniem szybkiego zastygania produktu bez udziału lampy UV, w połączeniu ze sposobem utwardzania tradycyjnego żelu wydaje się idealnym rozwiązaniem dla każdego. Sposobów na wykonanie stylizacji tym żelem jest wiele. Możesz użyć go podczas zdobień, utwardzania naturalnej płytki paznokcia, podczas przedłużania paznokci na zwykłej formie lub specjalnie do tego przygotowanych formach „dual forms”. Swoim wyglądem przypomina tips, ale w odróżnieniu od niego wyznacza jedynie trasę dla akrylożelu, nie zostaje na paznokciu. Akrylożel nakłada się z użyciem pędzelka i specjalnego płynu, dzięki któremu żel nie klei się do narzędzia. Wydaje ci się, że przydatny w twoim salonie lub domu może okazać się akrylożel – zestaw dla początkujących? Żel po polimeryzacji staje się twardym produktem, co umożliwia wykonanie cienkiej stylizacji przy zapewnieniu odpowiedniej budowy. Przed utwardzeniem jest dużo gęstszy od żelu tradycyjnego, dzięki temu nie spływa na skórki, jednocześnie zachowuje przy tym odpowiednią do pracy nim plastyczność, występuje w różnych kolorach. Można więc ograniczyć się w stylizacji do nałożenia jedynie jego, a następnie wypiłowaną powierzchnię nabłyszczyć top coatem, by ją dopełnić. Dzięki pełnej kontroli nad ułożeniem żelu podczas przedłużania lub utwardzania płytki możemy ograniczyć piłowanie do minimum, lub nawet do zera. Niektóre z akrylożeli utwardzają się bez warstwy dyspersyjnej, co również przyspiesza pracę.

Polimeryzacja akrylożelu jest także przyjemniejsza w odbiorze klientki, ponieważ nie pojawia się uczucie pieczenia jak przy polimeryzacji tradycyjnego żelu. Ogromną zaletą tego produktu jest także to, że ma on przyjemniejszy zapach od akrylu lub nie go wcale, nie wysusza płytki i nada się do każdego jej rodzaju. Jest także niezwykle przydatny podczas wykonywania rekonstrukcji paznokci obgryzanych lub głęboko uszkodzonych.