Gdzie kupić zegarek z drewna?

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia postanowiłam poszukać prezentów dla moich bliskich. Najmniejszy problem miałam z dziećmi, ponieważ każdemu kupiłam zabawki i wiedziałam, że będą zadowolone. Z dorosłymi już nie miałam tak łatwego zadania. Postanowiłam poszukać inspiracji w Internecie.

Modny zegarek z drewna

zegarki z drewnaOd razu zwróciłam uwagę na zegarki z drewna, które w ostatnim czasie stały się modowym hitem. Zegarki z drewna mogą być zarówno męskie jak i damskie. Są tworzone z pasją i dbałością o szczegóły. Decydując się na zakup takiego zegarka warto zwrócić uwagę na mechanizm, który powinien być bardzo dobrej jakości. Rodzaj drewna też ma znaczenie. Do wyboru są zegarki z drewna dębowego, klonowego, z orzecha a także z hebanu. Te z hebanu uchodzą za dość szlachetne, ponieważ heban jest cennym drewnem. Heban należy do ciemnych tworzyw, które są twarde i trwałe. W związku z tym zegarki z hebanu są trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia i urazy – uchodzą za luksusowe. Z hebanu wytwarza się także instrumenty muzyczne, przybory kreślarskie i meble artystyczne. Za sprawą wytrzymałości tego tworzywa zaczęto heban wykorzystywać do wyrabiania zegarków z drewna. Ogólnie ostatnio panuje moda na produkty ręcznie robione, więc i zegarki cieszą się dużym powodzeniem. Niektórzy cenią sobie naturalność tej biżuterii, dlatego też postanowiłam rodzicom kupić w prezencie właśnie te zegarki. Moja mama ceni sobie niebanalny styl, więc jest nadzieja, że i drewniany zegarek przypadnie jej do gustu. Jak pomyślałam tak zrobiłam – kupiłam rodzicom dwa modele, dla taty męski, dla mamy oczywiście damski. Na drewnie poprosiłam o personalizację, gdzie umieściłam piękne motto pasujące do każdego z moich rodziców. Zegarek z drewna to piękna pamiątka dla każdego, dlatego też rodzice byli bardzo zadowoleni z prezentu. Cieszę się, że to ja mogłam im sprawić tą radość. Zegarki na ich rękach prezentują się fantastycznie i są ponadczasowe. 

Pomyślałam, że ten rodzaj biżuterii może okazać się idealnym prezentem dla wielu moich znajomych. Czasem zostaję bez pomysłu na prezent, gdy wybieram się na urodziny do przyjaciół. Teraz będę mieć na uwadze oraz w pamięci fakt, że te zegarki są idealne na wiele uroczystości a przede wszystkim są ponadczasowe.